σας καλοσωρίζουμε στην ιστοσελίδα των φίλων της ακαδημίας
friends

Click here to edit subtitle

Για τους αγώνες  των Grassroots 2013- 2014 τα παιδιά θα ενημερώνονται  πριν από κάθε παιχνίδι από τους προπονητές για το ακριβές πρόγραμμα.

GRASSROOTS ΓΑΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΚΡΙΣΤΗΣ
Επαρχία Λάρνακας.

2005 Β΄ Όμιλος


1η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο 2 Νοεμβρίου 2013
11:00
ATHLETICO F.A. 1
vs
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
DELLE ALPI
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
DELLE ALPI
11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
DELLE ALPI
11:00
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
DELLE ALPI
ΏΡΑ
2η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2013
11:00
ATHLETICO F.A. 1
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
KAMAΡΕΣ
11:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
vs
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
KAMAΡΕΣ
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
KAMAΡΕΣ
11:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
KAMAΡΕΣ
ΏΡΑ
3η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο 16 Νοεμβρίου 2013
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
vs
ATHLETICO F.A. 1
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
12:00
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
ΏΡΑ
4η Αγωνιστική 
Γήπεδο
Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2013
11:00
ATHLETICO F.A. 1
vs
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
DELLE ALPI
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
DELLE ALPI
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
DELLE ALPI
12:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
DELLE ALPI
ΏΡΑ
5η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2013
11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
vs
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
KAMAΡΕΣ
11:00
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
KAMAΡΕΣ
11:00
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
vs
ATHLETICO F.A. 1
KAMAΡΕΣ
11:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
KAMAΡΕΣ
ΏΡΑ
6η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο  7 Δεκεμβρίου 2013
11:00
ATHLETICO F.A. 1
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
vs
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
12:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
ΏΡΑ
7η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2013
11:00
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
vs
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
DELLE ALPI
11:00
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
DELLE ALPI
11:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
DELLE ALPI
12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
vs
ATHLETICO F.A. 1
DELLE ALPI
-2
2005 Επαρχία Λάρνακας Β Όμιλος.
ΏΡΑ
8η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο  21 Δεκεμβρίου 2013
11:00
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
vs
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
KAMAΡΕΣ
11:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
KAMAΡΕΣ
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
KAMAΡΕΣ
11:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
vs
ATHLETICO F.A. 1
KAMAΡΕΣ
ΏΡΑ
9η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο  11 Ιαννουαρίου 2014
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ATHLETICO F.A. 1
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
12:00
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
vs
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
ΏΡΑ
10η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο  18 Ιαννουαρίου 2014
11:00
ATHLETICO F.A. 1
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
DELLE ALPI
11:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
DELLE ALPI
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
vs
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
DELLE ALPI
12:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
DELLE ALPI
ΏΡΑ
11η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο  25 Ιαννουαρίου 2014
11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
KAMAΡΕΣ
11:00
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
vs
ATHLETICO F.A. 1
KAMAΡΕΣ
11:00
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
KAMAΡΕΣ
11:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
vs
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
KAMAΡΕΣ
ΏΡΑ
12η Αγωνιστική 
Γήπεδο
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου 2014
11:00
ATHLETICO F.A. 1
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
12:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
ΏΡΑ
13η Αγωνιστική 
Γήπεδο
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου 2014
11:00
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
DELLE ALPI
11:00
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
DELLE ALPI
11:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
vs
ATHLETICO F.A. 1
DELLE ALPI
12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
vs
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
DELLE ALPI
ΏΡΑ
14η Αγωνιστική 
Γήπεδο
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2014
11:00
ATHLETICO F.A. 1
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
KAMAΡΕΣ
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
KAMAΡΕΣ
11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
KAMAΡΕΣ
11:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
vs
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
KAMAΡΕΣ
-3
2005 Επαρχία Λάρνακας Β Όμιλος
ΏΡΑ
15η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2014
11:00
ATHLETICO F.A. 1
vs
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
12:00
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
ΏΡΑ
16η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο  8 Μαρτίου 2014
11:00
ATHLETICO F.A. 1
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
DELLE ALPI
11:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
vs
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
DELLE ALPI
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
DELLE ALPI
12:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
DELLE ALPI
ΏΡΑ
17η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο  15 Μαρτίου 2014
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
KAMAΡΕΣ
11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
vs
ATHLETICO F.A. 1
KAMAΡΕΣ
11:00
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
KAMAΡΕΣ
11:00
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
KAMAΡΕΣ
ΏΡΑ
18η Αγωνιστική 
Γήπεδο
Σάββατο  22 Μαρτίου 2014
11:00
ATHLETICO F.A. 1
vs
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
12:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
ΏΡΑ
19η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο  29 Μαρτίου 2014
11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
vs
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
DELLE ALPI
11:00
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
DELLE ALPI
11:00
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
vs
ATHLETICO F.A. 1
DELLE ALPI
12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
DELLE ALPI
ΏΡΑ
20η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο 5 Απριλίου 2014
11:00
ATHLETICO F.A. 1
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
KAMAΡΕΣ
11:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
KAMAΡΕΣ
11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
vs
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
KAMAΡΕΣ
11:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
KAMAΡΕΣ
ΏΡΑ
21η Αγωνιστική
Γήπεδο
Σάββατο 12 Απριλίου 2014
11:00
MASTER FOOTBALL ACADEMY 
vs
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE) 1
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
11:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2
vs
ATHLETICO F.A. 1
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ

GRASSROOTS ΓΑΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΚΡΙΣΤΗΣ
 Επαρχία Λάρνακας

2002

Γήπεδα:  PASCAL

1η Αγωνιστική
Σάββατο 2 Νοεμβρίου 2013
9:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
10:10
ATHLETICO F.A. 
vs
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
11:20
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
12:30
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
13:40
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
vs
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
ΏΡΑ
2η Αγωνιστική
Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2013
9:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ATHLETICO F.A. 
10:10
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
11:20
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
12:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
13:40
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΏΡΑ
3η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Νοεμβρίου 2013
9:00
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
10:10
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
11:20
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
12:30
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
vs
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
13:40
ATHLETICO F.A. 
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
ΏΡΑ
4η Αγωνιστική 
Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2013
9:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:10
ATHLETICO F.A. 
vs
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
11:20
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
12:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
13:40
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΏΡΑ
5η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2013
9:00
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
10:10
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
vs
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
11:20
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
vs
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
12:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ATHLETICO F.A. 
13:40
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
ΏΡΑ
6η Αγωνιστική
Σάββατο  7 Δεκεμβρίου 2013
9:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
10:10
ATHLETICO F.A. 
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
11:20
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
12:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
13:40
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
vs
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
-2
2002 Επαρχία Λάρνακας 
ΏΡΑ
7η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2013
9:00
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
vs
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
10:10
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
vs
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
11:20
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
vs
ATHLETICO F.A. 
12:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
13:40
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
ΏΡΑ
8η Αγωνιστική
Σάββατο  21 Δεκεμβρίου 2013
9:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
10:10
ATHLETICO F.A. 
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
11:20
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
12:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
13:40
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
vs
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΏΡΑ
9η Αγωνιστική
Σάββατο  11 Ιαννουαρίου 2014
9:00
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
vs
ATHLETICO F.A. 
10:10
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
11:20
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
vs
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
12:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
13:40
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
ΏΡΑ
10η Αγωνιστική
Σάββατο  18 Ιαννουαρίου 2014
9:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
10:10
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
11:20
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
vs
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
12:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ATHLETICO F.A. 
13:40
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΏΡΑ
11η Αγωνιστική
Σάββατο  25 Ιαννουαρίου 2014
9:00
ATHLETICO F.A. 
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
10:10
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
vs
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
11:20
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
12:30
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
13:40
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
ΏΡΑ
12η Αγωνιστική 
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου 2014
9:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
10:10
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
11:20
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
12:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
13:40
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
vs
ATHLETICO F.A. 
-3
2002 Επαρχία Λάρνακας 
ΏΡΑ
13η Αγωνιστική 
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου 2014
9:00
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
vs
ATHLETICO F.A. 
10:10
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
11:20
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
vs
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
12:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
vs
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
13:40
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
ΏΡΑ
14η Αγωνιστική 
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2014
9:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
10:10
ATHLETICO F.A. 
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
11:20
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
12:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
13:40
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
vs
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
ΏΡΑ
15η Αγωνιστική
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2014
9:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
10:10
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
vs
ATHLETICO F.A. 
11:20
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
12:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
vs
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
13:40
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
ΏΡΑ
16η Αγωνιστική
Σάββατο  8 Μαρτίου 2014
9:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
10:10
ATHLETICO F.A. 
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
11:20
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
12:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
13:40
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΏΡΑ
17η Αγωνιστική
Σάββατο  15 Μαρτίου 2014
9:00
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:10
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
vs
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
11:20
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
vs
ATHLETICO F.A. 
12:30
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
vs
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
13:40
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
ΏΡΑ
18η Αγωνιστική 
Σάββατο  22 Μαρτίου 2014
9:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
vs
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
10:10
ATHLETICO F.A. 
vs
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
11:20
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
vs
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
12:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
vs
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
13:40
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ
vs
NUOVO CALCIO (PORTO LEONE)




Αγωνιστικές Υποχρεώσεις της Ακαδημίας

για τις ηλικίες 2004, 2003, 2002, 2001


Ομόνοια- Αθλέτικο Πέμπτη 17/10 2013 γήπεδα Piacere ώρα 5:00μμ

Αθλέτικο- Ομόνοια  Δευτέρα 2/10 2013 γήπεδα Παλιό ΓΣΖ  ώρα 5:00μμ

ΟΜΟΝΟΙΑ/ΜΕΑΠ VS OMΟΝΟΙΑ Κλιμάκιο Λάρνακας         ΣΑΒΒΑΤΟ  12  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2013         ΓΗΠΕΔΑ FORUM (Πέρα χωριό Νήσου)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Αγαπητοί γονείς.  

Για το φιλικό παιχνίδι της Ακαδημίας μας το Σάββατο 12/10/2013 έγινε διευθέτηση για να πάει η ομάδα μας οργανωμένα με Λεωφορείο.  Όλα τα παιδιά πρέπει να βρίσκονται στα γήπεδα Piasere στην Αραδίππου η ώρα 7:15. Το κόστος είναι 5 ευρώ για κάθε παιδί.  

Ακαδημία Ομόνοιας Κλιμάκιο Λάρνακας.

Ανακοίνωση   4 Σεπτεμβρίου 2013